Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


 

"Фентезійна зустріч" у молодіжній літературній 
кав'ярні "ЛітTERRA"

Останній день весни порадував завсідників кав'ярні заключною, "Фентезійною" зустріччю третього сезону, яка наповнила всіх присутніх магією та чарами.

Спеціальний гість - кореспондент всеукраїнської газети «Для тебя», член асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа»  Сергій Грищук поділився цікавими фактами з життя одного з засновників жанру фентезі - сера Джона Рональда Руела Толкієна.

 

А Валерій Кругов - організатор  Міжнародного фестивалю мистецтв/творчих конкурсів «Гоголь-фентезі» ім. Рудого Панька розповів про його роботу та запросив творчу молодь до співпраці.

Завідуюча відділом міського абонемента Галина Таворська у традиційній "Книжці до кави" познайомила з магічним світом Анджея Сапковського та його сагою про відважного, цинічного, але все ж таки людяного та ліричного Геральта.

Завсідники мали змогу поділитися враженнями від своїх улюблених книжок у постійній рубриці «Читання по колу» та взяти участь у конкурсі на кращу анотацію “Прочитав - порадь другу”. Учасники конкурсу дуже захопилися, тож їхні анотації переросли  у есе, але не стали через це менш цікавими та захоплюючими. Переможницею стала Наталя Кудрявченко - голова МГО "Молода Просвіта", яка не пропустила жодної зустрічі та завжди допомагає у їх підготовці та проведенні. Її розповідь про цикл "Темна вежа" Стівена Кінга  була емоційною та інтригуючою. Всі учасники конкурсу отримали подарунки від письменника-фантаста Валерія Верховського: чудові календарі з портретами лауреатів Нобелівської премії з літератури.

Частий гість кав'ярні Василь Загороднюк - голова Херсонської обласної організації НСПУ - презентував книгозбірні свою збірку поезії "Сиваш" та, як завжди,  подарував поетичний експромт.

Завсідник "ЛітTERRA" Гагік Мкртчан допоміг присутнім перенестися в епоху Середньовіччя з його магічно-ліричними мелодіями.

Цього разу на зустріч завітав і давно очікуваний наш музичний талісман - гурт “Город Неспящих”. Хоча гурт і був у неповному складі, та це не вплинуло на захват публіки. Костянтин Рейстровий  порадував прихильників новими, свіжими піснями. 

Як завжди, була магічна запашна кава з імбирем від La Semeuse та "ельфійські хлібці".

Після завершення зустрічі завсідники не хотіли розходитись, робили фото на пам'ять та ділилися враженнями від побаченого та почутого.

Молодіжна літературна кав'ярня "ЛітTERRA" йде на літні канікули та відкриє свої двері для всіх бажаючих вже восени. "ЛітTERRA" бажає своїм гостям та завсідникам магічного настрою, чарівного відпочинку та незабутніх вражень!

текст Юлія Коваль
фото Нікіта ДолговКоментувати можуть тільки зареєстровані користувачі