Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Квітнева зустріч" у молодіжній літературній 
кав'ярні "ЛітTERRA"

Квітнева зустріч у молодіжній літературній кав’ярні «ЛітTERRA» продовжила розмову про цікаве читання. У спілкуванні зі спеціальним гостем -  Олексієм  Заболотським, головним спеціалістом організаційного відділу апарату облдержадміністрації, завсідники дізналися про літературні уподобання молодих держслужбовців. 

Галина Таворська, завідуюча відділом міського абонемента, у рубриці «Книжка до кави» запропонувала поговорити про книжки, що дарують гарний настрій і веселий сміх. Гості кав’ярні мали нагоду згадати «Дванадцять стільців» Ільфа і Петрова, «Троє у човні (якщо  не рахувати собаки)» Джерома К.Джерома і цикл романів Софі Кінселли про пригоди шопоголіка та переглянути уривки з їх екранізацій.

Читання по колу» улюблених віршів перетворилося на імпровізований  концерт, який продемонстрував не тільки любов до поезії, а й неабиякі акторські здібності завсідників.

Учениця Херсонського обласного ліцею Юлія Маловічко представила власний поетичний доробок  у рубриці «Творчий автограф», вразивши присутніх глибиною і зрілістю світосприйняття.

Переможницею літературного конкурсу експромтів «Весняний букет» стала студентка ХДУ Наталка Підкамінна. За свій чудовий вірш вона отримала не менш гарний приз – букет із тюльпанів і нарцисів.

Приємним завершенням зустрічі став музичний подарунок від Марії Суслової і Катерини Петрової, які виконали інструментальні композиції у чарівному дуеті фортепіано і флейти.

Як завжди, була запашна кава  від La Semeuse, гарний настрій та затишна атмосфера.

текст Світлана Коваль Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі