Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Ювілейна" зустріч у кав'ярні "ЛітTERRA" 2012"
 

23 лютого молодіжна літературна кав'ярня "ЛітTERRA" святкувала свій подвійний ювілей: 2 роки діяльності та 20-ту за рахунком зустріч.

Цього дня "ЛітTERRA" не тільки приймала гостей, а й сама ходила в гості до давніх друзів - учнів Херсонського обласного ліцею. Зранку в актовій залі ліцеїсти взяли участь у дебатах "Літературні конкурси - крок до успіху". Письменники Вікторія Гранецька і Валерій Верховський розповіли старшокласникам про можливості, які відкриває участь у літературних конкурсах. Модератором дебатів була господиня кав'ярні Юлія Коваль.

Ввечері у читальній залі бібліотеки запанувала святкова атмосфера, а людей прийшло стільки, що й яблуку ніде було впасти.

Привітати "ЛітTERRA" зі святом завітали гості здалеку - українські письменниці, лауреати конкурсу "Коронація слова" Маріанна Малина (м.Євпаторія) та Вікторія Гранецька (м.Вінниця). Ця зустріч відбулася завдяки підтримці ГО "Книжковий простір" та БФ "Фундація видавництва Кальварія" у рамках другого етапу проекту "Відкрита платформа  для дебатів".

Письменниці розповіли молоді про свою участь у літературних конкурсах, дали поради щодо участі у них, а також представили завсідникам свої твори. Підтримати своїх колег завітав і письменник-фантаст Валерій Верховський.

"ЛітTERRA" бажали довголіття та процвітання начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Ірина Корольова, заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ігор Мазур, голова Херсонської обласної організації НСПУ Василь Загороднюк.

Творчий автограф представила публіці Наталка Кудрявченко - студентка ХНТУ, голова ГО "Молода Просвіта". Її новела була містичною, а вірші ніжними та ліричними.

Рубрика "Цікаво про каву", яку веде господиня кав'ярні Юлія Коваль, познайомила ще з однією з романтичною історією кохання "Кава з сіллю".

Про містичний роман у рубриці "Книжка до кави" розповіла завідуюча відділом міського абонемента Галина Таворська. Одна із завсідниць зазначила, що після виступу пані Галини зразу виникає бажання прийти і прочитати згадані твори.

Переможницею літературного конкурсу «Експромт-побажання» стала Наталка Підкамінна, студентка ХДУ, яка у віршованих рядках висловила свої щирі почуття до «ЛітTERRA»:

Кав’ярня – муза, подих, мрія,
Палка потреба для життя.
Пробуджуються в ній таланти,
А з ними вже, мабуть, і я!

Тебе, народжена, вітаю,
І побажання щирі шлю!
Я офіційно зізнаюся,
Кав’ярню цю ще я люблю!

Художник Олександр Тепляков, як завжди, порадував дружніми шаржами і представив публіці серію "Історичний портрет".

Незабутнє враження справив виступ студентки ІІІ курсу Херсонського музичного училища Ольги Дядів, яка зачарувала всіх присутніх своїм голосом.

Музичним подарунком для гостей та завсідників став виступ  ансамблю "Тріумфаль", який виконав  мелодії пристрасного танго.

Частували гостей запашною кавою від La Semeuse та круасанами.

Атмосфера зустрічі була святковою, а у повітрі витав п'янкий, витончений аромат свіжезвареної кави з корицею.


текст Юлія Коваль
фото Ігор Бойченко

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі