Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Студентська кав'ярня "ЛітTERRA" 2012"
 

Новий рік молодіжна літературна кав'ярня "ЛітTERRA" відкрила "Студентською зустріччю" у стилі "капуснику". Говорили про судентське життя у стінах альма-матер та за її межами.

Спеціальним гостем стала Альона Охманюк - організатор конкурсів краси "Міс університет" та "Містер університет" Херсонського факультету Київського національного університету культури і мистецтв. Вона розповіла про особливості та складнощі їх проведення, а також познайомила "Літтерріанців" з переможцями 2011 року. Молоді люди поділилися своїми враженнями від участі у конкурсі і планами на майбутнє.

У постійній рубриці "Цікаво про каву" господиня кав'ярні Юлія Коваль розповіла філософську притчу "О банке, кофе и... жизни".

Була і традиційна рубрика "Читання по колу".  За опитуванням у соціальних мережах темою обрали "Мої улюблені рядки". Взагалі, ця зустріч видалася напрочуд поетичною, бо окрім "читаючого столу" своєю улюбленою поезією поділилися й інші, а учениця Херсонського обласного ліцею Юлія дебютувала з власним віршем. Читали С.Єсеніна, В.Висоцького, сучасну поезію.

Поетеса та організатор міжнародного поетичного фестивалю «Ан Т-Р-Акт»  Ольга Швець проанонсувала чергове свято поезії, що відбудеться на початку березня.

Не забули організатори й про літературні конкурси: цього разу завсідникам запропонували спробувати свої сили у написанні тавтограм. Переможцями стали ліцеїсти, які представили колективну роботу:

Сумрак.Снег скрипит снаружи,
Скособочась спит старик,
Стекла скорбно стынут стужей,
Стол сосновый, скрипнув, стих!

Неперевершений музичний сюрприз підготували постійні відвідувачі  молодіжної літературної кав'ярні "ЛітTERRA" Іван Раскостов та Олександр Лопачук. Хлопці виконали пісні гуртів "Сплин", "Машина времени", але хітами стали пісні "Я студент" та "Вона", які дуже полюбилися завсідникам кав'ярні.

Художник Олександр Тепляков не залишив гостей без подарунків та порадував  новими дружніми шаржами.

Як завжди, була смачна і запашна кава від La Semeuse з корицею, а господиня кав'ярні частувала завсідників домашнім фірмовим пирогом.

"Студентська зустріч" подарувала гостям великий заряд позитиву, гарних емоцій та настрою. Тож тепер завсідники із нетерпінням чекають на лютневу "Ювілейну зустріч", бо молодіжній літературній кав'ярні "ЛітTERRA" виповнюється 2 роки!


текст Юлія Коваль
фото Лілія Коваль

27.02.2012 21:34
Раскостов Іван Валерійович

 Я в восторге!!! Было супер! И долгожданный шарж))) Супер!

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі