Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Новорічна кав'ярня "ЛітTERRA" 2011"
 

22 грудня відбулася "Новорічна зустріч" у молодіжній літературній кав'ярні "ЛітTERRA".Темою стали несподівані захоплення та сюрпризи. Прикрашена зала, ялиночка, гірлянди та новорічний дрес-код одразу створили святковий настрій у присутніх.

Спеціальним гостем став депутат міської ради Сергій Карунос. Сергій Андрійович розповів  про хід реалізаціїї проекту "Херсон - 2012" та представив публіці план будівництва ТРК "Суворівський". Завсідники слухали з цікавістю, задавали багато питань і отримували грунтовні відповіді, тож обговорення вийшло жвавим та конструктивним.

Василь Загороднюк, голова Херсонської обласної організації НСПУ, розповів про надбання херсонських письменників за цей рік.

Експерт з модного читання Галина Таворська перенесла "Літтерріанців" у казковий світ таємничого Сходу і провела для бажаючих майстер-клас із східного танцю. У світлі свічок дівчата відточували свою майстерність, а зала наповнювалась чарівним мелодійним дзвоном.

У постійній рубриці "Цікаво про каву" господиня кав'ярні Юлія Коваль дала поради з пиття кави для представників різних знаків зодіаку.

Президет Сальса-клубу Євген Юрін провів майстер-клас з бачати - пристрасного латиноамериканського танцю. Найактивніший учасник, а ним став Олександр Тепляков, отримав солодкий приз.

Та на цьому сюрпризи не скінчилися: інструктор клубу "Вітязь" Олександр Подусенко навчив завсідників прийомам самооборони , а Ірина Снігур - редактор радіо "Таврія" спробувала їх у дії.

Не забули про святкову зустріч і Дід Мороз із Снігуронькою. Вони принесли з собою цікаві конкурси та гарний настрій. Завсідники щиро радувалися та водили хоровод під новорічно-різдвяні пісні.

Гостей  кав'ярні чекав ще і літературний конкурс "Новорічне привітання на ялинку": бажаючі могли своїми привітаннями прикрасити ялиночку. Переможницею конкурсу стала Аліса Тютюнник.

А учні ХОЛу приготували власне привітання для "ЛітTERRA" і подарували неймовірну сніжинку, зроблену власноруч.

Художник Олександр Тепляков порадував дружнім шаржем на Сергія Каруноса, а Василь Загороднюк вже традиційно зачитав експромт-привітання.

Як завжди, була запашна і гаряча кава від La Semeuse  з новорічним присмаком кориці та гвоздики і смачні солодощі від торгової мережі OSKAR.

Тож всі із нетерпінням чекають свят і готуються до наступної зустрічі у січні.


текст Юлія Коваль
фото Олена Сосмій

 

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі