Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Театральна" кав'ярня 2011

Є теми, до яких хочеться повертатися знову і знову. Театр - не виключення. Тож  зустріч у молодіжній літературній кав'ярні "ЛітTERRA" була вишуканою, з театральною атмосферою та, як завжди, затишною і позитивною.

Спеціальними гостями кав'ярні стали актори Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Павло Салаш та Сергій Нікішенко. Хлопці розповіли про свій шлях до сцени театру та порадували завсідників авторськими піснями.

Завдяки постійній рубриці "Цікаво про каву" літтерранці віртуально побували на виставі "Кавова кантата" Київського національного театру оперети й поринули у чарівний світ музики Йогана Себастьяна Баха.

Як завжди, неперевершеною була рубрика "Книжка до кави", як і її незмінна ведуча Галина Таворська. Цього разу говорили про відомі п'єси та їхні кіноверсії.

Творчий автограф публіці представила  Наталя Довга, яка подарувала присутнім свою ліричну поезію.

А рубрика "Репортаж", підготовлена Іриною Рудою, допомогла потрапити на "Діамантовий бал", присвячений відкриттю 75-го ювілейного сезону театруім. М.Куліша.

Мабуть, одним з найбільш яскравих моментів стало проведення літературно-театрального конкурсу. Учасникам було запропоновано зіграти сценки з відомих п'єс. Вони радо відгукнулися і на деякий час читальна зала бібліотеки перетворилася на  театр: справжні реквізити, репетиції за питтям кави та неперевершена акторська гра.

Художник Олександр Тепляков не залишив гостей кав'ярні без подарунків та порадував  новими дружніми шаржами.

Була й смачна, гаряча та запашна кава від La Semeuse. А після закінчення зустрічі гості та завсідники обмінювалися враженнями, фотографувалися і не хотіли розходитись.


текст Юлія Коваль
фото Нікіта Долгов

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі