Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Національна" кав'ярня "ЛіTERRA"

Кожен, хто цього дня завітав до читальної зали бібліотеки, був зачарований її ошатністю і святковістю – повсюди букети осінніх квітів і калини, старовинні українські рушники. Милували око і гарні дівчата у вишиванках та стрічках.

Проте найбільше вражав не зовнішній антураж, а справді національний український дух, який панував на зустрічі у молодіжній літературній кав’ярні «ЛітTERRA».

 Спеціальний гість – редактор відділу історії часопису «Український тиждень» Роман Кабачій розкрив перед завсідниками горизонти вітчизняної періодики, порадив молоді видання, дійсно варті уваги.

До проведення «Ювілейної сторінки», присвяченої повісті  Миколи Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки»,  долучилися молоді просвітяни і колеги із Білозерської централізованої бібліотечної системи.  Наталя Кудрявченко і Ангеліна Вєтрова на кілька хвилин перенесли присутніх на Сорочинський ярмарок, виявивши  неабиякий артистизм і почуття гумору.

У рубриці «Книжка до кави» завсідники обмінялися враженнями від прочитаного за літо, поділилися своїми літературними відкриттями.  Молодь цікавиться і класичною, і сучасною художньою літературою – серед інших звучали  імена  українських письменників Ірени Карпи, Любка Дереша, Люко Дашвар.

Молодий дизайнер Христина Ящук, яку «ЛітTERRA» надихнула на створення дипломної роботи, у своєму «Творчому автографі»  представила новий фірмовий стиль кав’ярні – повний комплект іміджевої друкованої продукції і навіть власноруч розписану кавову чашку.

Постійний відвідувач кав’ярні, голова обласної організації НСПУ Василь Загороднюк  порадував  влучним експромтом, у якому були і такі рядки:

Після спекотних літніх днів
«ЛітTERRA» знову ожила
І кави я ковток відпив,
Душа «літтеррно» зацвіла.

Істинно національного колориту зустрічі  надали виступи квартету бандуристок Херсонського музичного училища та інструментального ансамблю «Тріумфаль».  Молоді музиканти  зачарували завсідників українськими мелодіями, які звучали натхненно і хвилююче.

Навіть кава цього дня була з українським характером – смакували кавою з перцем.


текст Світлана Коваль
фото Ігор Бойченко

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі