Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Неформатна" кав'ярня
 

От і завершився сезон у молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA"! Заключна зустріч була "неформатною", але цікавою і яскравою, як і завжди. Неформат відчувався у всьому - від готичних образів господині кав'ярні та ведучих рубрик "Книжка до кави" і "Ювілейна сторінка" до музичного супроводу.

У якості "спеціального гостя" до нас завітав Дмитро Ігнатов Fa-Ra - фронтмен гурту "РОЛЛІК'С", який розповів присутнім про історію створення групи, про дружбу із Сашком Положинським та ще багато цікавого.

Господиня кав'ярні Юлія Коваль у рубриці "Цікаво про каву"  розповіла про історію "майже знайомства" з кавовим ароматом та присмаком чаю.

А у традиційній рубриці "Книжка до кави" незрівняна Галина Таворська огорнула "літерранців" романтично-печальною атмосферою готики: згадували  архітектуру, літературу й кінематограф та готичну субкультуру.

Свій "Творчий автограф" представила публіці Юлія Гресь, студентка Інституту іноземної філології ХДУ, переможниця районного та обласного турів Всеукраїнського конкурсу "Я - патріот". Поезія дівчини була витонченою та романтичною.

Була і "Ювілейна сторінка", яку підготувала студентка  Інституту психології, історії та соціології ХДУ Лілія Коваль. Цього разу говорили про М.Булгакова та його славетний роман "Майстер та Маргарита".

Організатори ввели ще одну рубрику - "Репортаж", в якій присутні дізналися про подробиці проведення Міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії", а провела її Снігур Ірина - редактор радіо "Таврія".

Як завжди, була гаряча та запашна кава  та солодощі. Цього разу "літерранців" частували кавою "MOCCA" з шоколадом. Дегустацію провела наш кавовий спонсор - Ліза Середенко, регіональний представник кавової марки La Semeuse.

Після закінчення завсідники та гості не хотіли розходитись, робили фото на згадку, адже наступна зустріч відбудеться не раніше жовтня.

Тож хочу побажати гарного відпочинку, яскравих та позитивних емоцій, нових вражень та ідей!!! До наступної зустрічі у новому сезоні!
 

текст Юлія Коваль
фото Валентина Моісеєва

 

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі