Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Дизайнерська" кав'ярня "ЛіTERRA"

Квітнева зустріч у  молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA" відбулася 28 квітня, в той же час і в тому ж місці.

Спеціальним гостем "дизайнерської" кав'ярні "ЛіTERRA" стала Наталія Шматова - консультант з дизайну людини. Пані Наталія розповіла присутнім про нову наукову течію, що розкриває знання про енергетичні центри людини, її зв'язок із Всесвітом.

Студентка факультету філології та журналістики ХДУ Марія Біла представила публіці свій "Творчий автограф". Марійчина поезія була напрочуд легкою та жіночною.

Не забули організатори і про традиційну рубрику "Читання по колу", темою якої стали "Мої улюблені рядки". Серед улюблених рядків студентської молоді - вірші В.Симоненка та авторські твори.

Про каву як лікувальний засіб та про "кавові" рецепти краси "літерранці" дізналися у рубриці "Цікаво про каву".

Не залишилися гості й без музичних сюрпризів: порадували експресивним виконанням та чарівною музикою інструментальний ансамбль "Прем'єра" Херсонського училища культури та вихованець Херсонського музичного училища Євген Суховий.

А художник Олександр Тепляков створив нові дружні шаржі на гостей кав'ярні "ЛіTERRA".

Як завжди, була гаряча та запашна кава  та солодощі. Цього разу присутніх частували кавою без кофеїну.  Дегустацію провела наш кавовий спонсор - Ліза Середенко, регіональний представник кавової марки La Semeuse.

Атмосфера молодіжної літературної кав'ярні "ЛіTERRA" була теплою та затишною. А дехто з гостей зазначив, що у нас "світла та позитивна аура". Тож "літерранці" не хотіли розходитись після закінчення зустрічі і "бронювали" місця на наступну.
 

текст Юлія Коваль
фото Анастасія Баркаренко

 

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі