Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


"Жіноча" кав'ярня "ЛіTERRA"
 

Здається, сама весна чекала цієї зустрічі у молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA"! Бо саме цього дня погода подарувала нам сонячний, теплий і по-справжньому весняний день та настрій.

У рубриці "V.I.P.-гість" відбувся діалог із Ларисою Польською - головою громадської ради при облдержадміністрації, головою благодійного фонду «Захист»,  кавалером ордена княгині Ольги ІІІ-го ступеня. Лариса Михайлівна розповіла про нові та діючі проекти і презентувала видання "Жінка року".

Знайомство з Віктором Романченком, переможцем он-лайн голосування проекту "Х-фактор", подарувала рубрика "Знай наших!". Віктор поділився планами на майбутнє та заспівав декілька ліричних пісень.

Спеціальним гостем "жіночої" кав'ярні "ЛіTERRA" стала Еліко Маркєлія - депутат Херсонської міської ради і власниця ресторану «Ілорі». Пані Еліко яскраво та емоційно розповіла "літерранцям" про ідею створення свого ресторану, про діяльність у міській раді та поділилась секретами свого життєвого успіху.

Надзвичайно цікавою та нестандартною стала рубрика "Ювілейна сторінка", присвячена 100-ій річниці від дня виходу “Лісової пісні” Лесі Українки, яку провела редактор радіо “Таврія” Ірина Снігур. Пані Ірина запропонувала зав'язати 100 барвистих стрічечок на імпровізованому дереві, створеному власноруч. До її пропозиції із задоволенням долучилися всі присутні.

А рубрика "Цікаво про каву" у виконанні господині кав'ярні Юлії Коваль допомогла поринути в романтичну історію "Кавового знайомства", яка закінчилась так: "Перша чашечка кави з рук Першої Жінки! Таке не забувається..." Гадаю, що чоловіча половина публіки погодилася з цими словами.

Неперевершена візуальна анотація експерта Галини Таворської у рубриці "Книжка до кави" під назвою "Жінки, які змінили світ" викликала жвавий інтерес публіки. Присутні дізналися багато нового та цікавого з життя відомих, культових жінок.

Був і "Творчий автограф". Представляв свою творчість Ілля Недєлков, починаючий інтернет-журналіст та письменник. Ілля так смачно і яскраво розповідав про пиття кави, що одразу захотілося скуштувати цей гарячий і тонізуючий напій.

У рубриці "Візитівка" Анастасія Шевчук познайомила з перспективним молодіжним проектом "Битва талантів", цьогорічний етап проведення якого планується у травні.

Організатори не забули й про конкурси. Цього разу було запропоновано спробувати свої сили у літературному конкурсі "Експромт-побажання: присвята жінці". Переможницею стала наша завсідниця Юлія. А  Василь Загороднюк не лишився осторонь й також взяв участь, правда поза конкурсом, і подарував свої вірші пані Еліко.

Художник Олександр Тепляков порадував новими дружніми шаржами.

Як завжди, була гаряча та запашна кава від La Semeuse. А частували гостей дуже смачним і просто величезним тортом від ресторану "Ілорі".

А на завершення Віктор Романченко подарував "літерранцям" неймовірний і  пристрасний романс "Я не люблю Вас и люблю". Після закінчення зустрічі гості не хотіли відпускати Віктора та вишикувалися у чергу за автографами.

Завсідники ще довго не хотіли розходитись, обмінювалися враженнями від побаченого та почутого і будували плани щодо наступної зустрічі у молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA".

текст Юлія Коваль
фото Михайло Батрак

 

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі