Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


Ювілейна  кав'ярня "ЛіTERRA"
 

24 лютого у затишній атмосфері  за філіжанкою запашної кави на "ювілейну" зустріч  зібралися завсідники та друзі молодіжної літературної кав'ярні "ЛіTERRA" .

Нова рубрика "V.I.P.-гість" подарувала знайомство з Ігорем Мазуром, заступником начальника управління культури і туризму облдержадміністрації, не як з посадовцем, а як з творчою людиною. Ігор Романович разом з дружиною виконали пісню "Три поради": дует сопілка-бандура та чарівний голос пані Наталі залишили незабутнє враження у завсідників кав'ярні.

У рубриці "Спеціальний гість" відбувся діалог з Олегом Олексюком, заступником голови Голопристанської райдержадміністрації, головою Херсонського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка.

Свій творчий автограф представив публіці Іван Антипенко, студент ХДУ, упорядник літературно-мистецького альманаху "Вишиванка". Його поезія була витонченою та з легким присмаком печалі.

Неперевершена візуальна анотація експерта Галини Таворської у рубриці "Книжка до кави" викликала жвавий інтерес публіки. Деякі відкрили для себе нове у світі літератури та кінематографу, а у декого виникло бажання перечитати та передивитись історії такого різного, але справжнього кохання.

Емоційним та несподівано пристрасним стало есе "Кавове кохання" у виконанні господині кав'ярні у рубриці "Цікаво про каву".

Завсідники-"літерранці" спробували свої сили у конкурсі "експромпт-побажання". Кращим журі у складі Василя Загороднюка та Олега Олексюка визнало побажання Наталі Кудрявченко. А Василь Степанович подарував кав'ярні "ЛіTERRA" поетичне побажання від символу цього року - пухнастого кролика.

Не залишилися гості без музичних подарунків: колектив "Тріумфаль" наповнив кав'ярню експресивною, емоційною музикою. А наш музичний талісман гурт "Город Неспящих" порадував новими та вже знайомими композиціями. Хлопців не хотіли відпускати без виконання пісні "Танго", яка дуже полюбилася "літерранцям".

Як завжди, була смачна і запашна кава від La Semeuse та "французькі" круасани. Завсідники вже із нетерпінням  чекають наступної "весняної" зустрічі у молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA" .

текст Юлія Коваль
фото Михайло Орлов

26.03.2011 13:36
Орлова Ольга Анатоліївна

 Надзвичайно цікаво!

Але мене хвилює ось яке запитання: під статею є вказівка на те, що "текст Юлія Коваль

фото Михайло Орлов", але де ті фото?????))))))

 

Дуже хотілося би побачити)

01.04.2011 13:35
literra

Фотографії з'являться найближчим часом!

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі