Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


Студентська кав'ярня "ЛіTERRA"

Перша в цьому році зустріч у молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA" відбулася 27 січня і стала «студентською»  з нагоди дня Тетяни - покровительки студентів.

Організатори вирішили провести зустріч у формі «капусника», а завсідники підтримали цю ідею та долучилися до підготовки.

Катерина Пономаренко, студентка ХГУ, підготувала і провела рубрику "Ювілейна сторінка", присвячену річниці Павла Тичини.

Завсідники спробували свої сили у літературній грі "Буріме" та проявили всі акторські здібності у конкурсі "Привіт з дитинства". Студенство підготувало музичні сюрпризи, які дуже сподобались публіці. Роман Лесечко і Гагік Мкртчян виконували авторські пісні. А Іван Раскоcтов та Стас Бородашкін підняли настрій своїм неперевершеним виконанням пісні "Я студент".

Як завжди, була смачна і запашна кава від La Semeuse, а частували завсідників домашнім фірмовим пирогом від господині кав'ярні.

Січнева зустріч у молодіжній літературній кав'ярні "ЛіTERRA" вийша веселою, позитивною, невимушеною і повністю у форматі "капусника".

текст Юлія Коваль
 

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі