Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


Театральна кав'ярня "ЛіTERRA"

От і відбулася зустріч у "театральній" кав'ярні "ЛіTERRA". У затишній атмосфері  за філіжанкою запашної кави зібралися студенти,ліцеїсти та школярі.

Спеціальними гостями були режисери Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Сергій Павлюк та Влада Білозоренко. Сергій Павлюк поділився враженнями від подорожі театру до Франції в рамках фестивалю "Погляд з України". І разом з Владою Білозоренко розповів про прем'єри театру.

Свій "творчий автограф" представив публіці художник Олександр Тепляков: він презентував 3 портрети однієї людини - свого друга Михайла Підгайного. До речі, "модель" отримала право "першого вибору": пан Олександр подарував обраний портрет.

За допомогою рубрики "Art-навігатор", яку вів журналіст газети "Новий день" Вадим Лубчак, завсідники здійснили екскурс  культурними подіями міста. А поетеса Ольга Швець запросила всіх присутніх на фестиваль поезії "Ан Т-Р-Акт".

Була й нова рубрика "Ювілейна сторінка", присвячена Олександру Блоку, яку провела головний редактор телевізійного каналу "KRATU" Ірина Снігур.

Гості кав'ярні спробували свої сили у конкурсі з художнього читання, на деякий час вони побували в ролі акторів. Оцінювали виступ наші спеціальні гості. Кращим визнали монолог  Онєгіна у виконанні нашого завсідника Іллі.

А за допомогою рубрики "Цікаво про каву" гості потрапили за лаштунки театрального життя. Музичним подарунком став виступ студентки ХДУ Ірини Гаркуші.

Завсідники кав’ярні куштували каву за спеціальним рецептом - з мускатим горіхом та корицею. Дегустацію провела наш кавовий спонсор - Середенко Ліза, регіональний представник кавової марки La Semeuse.

текст Юлія Коваль
фото Ліза Жарких


Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі