Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


Зустріч на «Планеті сонета»

Четверта зустріч у молодіжній літературній кав’ярні пройшла в традиційний день та час – 27 травня 2010 року. Гостей чекала подорож на «Планету сонета».
 
Почалося все із вступного слова заступника директора з основної діяльності Тетяни  Ігнатової. 
 
Читалися сонети і українською, і російською та, навіть, мовою славетного Шекспіра.
 
Відомий поет, тележурналіст, член НСПУ Валерій Кулик провів для присутніх майстер-клас із написання сонетів. Сонетяр на прикладі своїх творів розповів про правила побудови та написання сонетів. 
 
А молоді поети спробували створити власні сонети, використовуючи  неповний сонет №90 Уільяма Шекспіра у перекладі Д. Паламарчука.
 
Несподіваним сюрпризом для відвідувачів став виступ вихованки школи сучасного танцю «D.Tigers» Ірини Іваничевої у стилі «контемп».
 
Традиційна рубрика «Читання по колу» порадувала натхненним виконанням сонетів Шекспіра, Майкла Дрейтона. Привілей прочитати свої улюблені рядки цього разу випав столу, за яким сиділи почесні гості.
 
Присутні насолоджувалися гарячою та ароматною «ШвейЦАРСЬКОЮ» кавою, яку презентувала торговий представник відомої кавової марки La Semeuse Ліза Середенко. 
 
Завсідники кав’ярні дізналися про нові течії живопису у постійній рубриці «Цікаво про каву» і побачили картини, написані кавою.
 
Організатори не обмежилися одним музичним сюрпризом – публіку зачарували глибокі та чуттєві мелодії саксофону у виконанні студентки Херсонського музичного училища Анастасії Толкачової.
 
А після завершення зустрічі всі бажаючі могли отримати збірку творів відомого сонетяра з автографом автора. 
 
текст Юлія Коваль
фото Ліза Жарких


Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі