Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


«Мої улюбленні рядки»

Друга зустріч у літературній кав’ярні пройшла 25 березня 2010 року – вже традиційно в останній четверг місяця.
 
Почалося все з перегляду фотозвіту минулої зустрічі. А потім присутні дізнались про тонкощі кавового етикету.
 
Кав’ярня зібрала цікавих та обдарованих людей.
 
Свій творчий автограф представила публіці «просвітянка» Наталя Кудрявченко.  Прозаїчні замальовки молодої авторки викликали схвальні відгуки присутніх.
 
Цікаво розповідала про міжнародний поетичний фестиваль «Ан Т-Р-Акт» поетеса та організатор цього свята поезії Ольга Швець. До речі, вона подарувала бібліотеці альманах фестивалю. 
 
Відбулося знайомство із неординарною особистю, представником покоління великих ілюзій, – фотохудожником Ігорем Бойченко. У діалозі з ним обговорювалися тенденції, проблеми сучасної фотографії.
 
Також присутні дізналися про історію виникнення неодмінного атрибуту віденських кав’ярень, який, однак, не одразу помітили на столах.
 
Була й запашна кава з солодащами, неспішними розмовами та слуханням «кавової» музики.
 
Досить несподіваним для присутніх стало читання по колу «Мої улюбленні рядки»: сюрприз полягав у тому, що «читаючим» був лише один стіл., на що ніхто не очікував. Завсідники читали твори Ліни Костенко, А. Фета. Однак найбільш емоційним і вражаючим був виступ художника Олександра Теплякова, який декламував присутнім уривок з твору Л. Керрола «Бармоглот».
 
Музичним подарунком для завсідників кав’ярні став веселий, сповнений посмішками майстер-клас з сальси, який провів хореограф Євген Юрін. Хлопці та дівчата танцювали під жагучі ритми латино-американської музики з сяючими від позитивних емоцій очима.
 
А на завершення Олександр Тепляков знову порадував присутніх дружніми шаржами. 
 

текст Юлія Коваль
фото Ліза ЖаркихКоментувати можуть тільки зареєстровані користувачі