Наші партнери


   

 

webpro.cimis.com.ua


Відкриття «ЛіTERRA»

Відкриття літературної кав’ярні відбулося 25 лютого 2010 року. На цю подію ми чекали з нетерпенінням та цікавістю, проте з невеличкими побоюваннями… Так, з побоюваннями, тому що хвилювалися та ставили собі питання на ктшалт: «А як все відбуватиметься?», «А чи сподобається?», «Чи буде цікавим це публіці?»… На щастя, все пройшло добре, невимушено та, як відмітив один з відвідувачів, «на високому рівні».

У затишній атмосфері кав’ярні пили каву і спілкувалися письменники та поети, художник, журналісти та фоторепортери і, навіть, музиканти.

Голова Херсонського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Олег Васильович Олексюк представив та подарував бібліотеці свою останню збірку інтимної лірики «Три крапки».

Також, як у справжній літературній кав’ярні, відбулася презентація нової книжкової продукції видавництва «Наддніпряночка».

Молоді поети-просвітяни представляли свої творчі «візитівки».

Взагалі, ми знайомилися, дізналися цікаві факти з історії віденських та львівських кав’ярень.

Музичним подарунком-сюрпризом для завсідників кав’ярні став виступ херсонського гурту «Город неспящих». Хлопці просто зачарували публіку своєю музикою, всі слухали їх, затамувавши подих…

А на завершення здивував своєю творчістю художник Олександр Тепляков – він намалював дружні шаржі відвідувачів нашої кав’ярні. Присутні з подивом та веселою усмішкою пізнавали себе в них.

Ніхто не хотів розходитися після закінчення зустрічі, та всі чекали з нетерпінням вже наступної.

текст Юлія Коваль
фото Ліза ЖаркихКоментувати можуть тільки зареєстровані користувачі